Zaujíma vás ako si môžete kvalitne nastaviť životné poistenie a platiť za neho čo najmenej?
04. 06. 2020

Zaujíma vás ako si môžete kvalitne nastaviť životné poistenie a platiť za neho čo najmenej?

Mnohí z nás majú životné poistenie, no pre väčšinu je stále veľkou neznámou. Často celkom presne nevieme, za čo platíme a platíme skôr zo zotrvačnosti. Práve životné poistenie však môže byť veľkou oporou, ak je nastavené správne. Životným poistením si zabezpečujeme našu najcennejšiu vec - príjem v prípade, ak je ohrozená naša schopnosť pracovať a byť ekonomicky aktívny. Pre nás je typické, že si skôr poistíme majetok. V zahraničí si ľudia zabezpečia najskôr seba, až potom riešia ostatné. Pretože ak máte príjem aj v situácii, keď ste v ohrození, môžete pokojne spávať.

 

Pandémia ovplyvnila správanie sa poisťovní

Práve súčasná situácia nahráva životnému poisteniu ako výbornému produktu, keďže aj naše slovenské poisťovne sa rozhodli neuplatňovať si výnimku krytia pre ochorenie Covid-19. Uzatvorenie životného poistenia tak môže pri podobných situáciách, ktoré sa pravdepodobne budú v budúcnosti opakovať, pomôcť klientom prekonať situáciu po finančnej stránke. Ochorenie totiž už dnes ohrozilo bežné fungovanie aj príjmy celých domácností, čo sa odrazilo na celkovom ohrození živobytia.

Viacej svetla k životnému poisteniu nájdete na mojom e-booku, ktorý si môžete bezplatne stiahnuť.

Ak ešte životné poistenie nemáte a uvažujete o jeho založení, kontaktujte ma a môžeme sa o možnostiach poistenia porozprávať, aby sme pre aktuálnu situáciu a vaše potreby našli to najvhodnejšie riešenie.

Ing. Lenka Dikaczová
Autor: Ing. Lenka Dikaczová

Som licencovaná finančná expertka a pomôžem vám prebrať kontrolu nad vašimi peniazmi.

Poskytujem ZADARMO konzultácie zamerané na zvýšenie vášho majetku.

Moja práca sa označuje ako finančný sprostredkovateľ, čo znamená, že hľadám pre klientov najvhodnejšie riešenie nezávisle od toho, kto ho ponúka. Preto môžem vyberať z ponuky 11 bánk, 13 poisťovní, 6 správcovských spoločností a zo stoviek podielových fondov.

Ako pracujem:

  • Zistím, čo chcete a potrebujete riešiť
  • Navrhnem riešenia z toho najlepšieho, čo je na trhu
  • Zdôvodním prečo
  • Vy sa rozhodnete
  • Následne za vás vybavím byrokraciu, aby sme spoločne došli k cieľu úspešne

Ak usúdite, že moje riešenie má zmysel, fajn. Ak nebudete s mojimi ponukami spokojní a nevyberiete si, jednoducho sa nič nedeje. Riešiť budem len to, čo potrebujete alebo vás zaujíma BODKA.

Kontaktujte ma a objednajte si termín konzultácie ZADARMO.