Pani Dikáczová mi vybavila hypotéku na byt a poistenie. Je naozaj profesionálka a aj vďaka jej skúsenostiam presne vie čo má robiť v rôznych nečakaných situáciach. Pri kúpe nehnuteľnosti mi neposkytla len finančného poradcu, ale človeka na ktorého som sa mohol obrátiť s akoukoľvek otázkou, aj keď väčšinou som sa nemusel nič pýtať pretože mi všetko zrozumiteľne a jednoducho vysvetlila. Jej služby odporúčam a ak budem potrebovať určite sa tiež na pani Dikáczovú obrátim. :)
S p. Dikaczovou som bol veľmi spokojný. Veľmi rýchlo a bez komplikácií sme vyriešili financie ohľadom hypotéky. Pomohla mi získať viac peňazí a za lepších podmienok ako som očakával. Je veľmi milá a ústretová. Ďakujem veľmi pekne za pomoc a určite sa teším na spoluprácu do budúcna!
Spoľahlivá pani :) Som rada že sme prišli aj k inému riešeniu a nezostali iba pri jednom moc nevýhodnom :) ... Určite pri ďalšej,,situácii" sa obrátim na pani Dikaczovu :)
​Pani Dikaczovej ďakujeme za profesionálny, ľudský a proaktívny prístup v súvislosti s financovaním nášho zámeru aj investovaním. Pokračujeme v spolupráci a jednoznačne ju odporúčame.
Veľká spokojnosť , profesionálny prístup , ochota poradiť a pomôcť pri vybavovaní úveru na dom . Určite sa pri potrebe o finančnú pomoc na pani Dikáczovú obrátime ! Ďakujeme ešte raz
Pani Dickaczova nám pomohla vybaviť úver v banke spolu s poistenim nehnuteľnosti. Je to veľká odborníčka čo sa finančného trhu týka a určite budeme s ňou spolupracovať aj v budúcnosti.
Spoluprácu s pani Dikaczovou sme nadviazali na základe odporúčania a sme nadmieru spokojní! Pomohla, resp. vybavila nám hypotekárny úver vo výške v akej sme potrebovali aj napriek tomu, že nám ho jedna banka už zamietla. Spolu s hypotekou nám vybavila aj výhodné životné poistenie a poistenie nehnuteľnosti. Veľmi oceňujeme jej profesionalitu, ústretovú komunikáciu a empatický prístup. Určite sa na ňu obrátime s manažmentom osobných financií aj v budúcnosti a budeme jej služby ďalej odporúčať.
S pani Dikatzovou sme plne spokojní, najmä s profesionálnym ale zároveň ľudským prístupom a komunikáciou, čo nám dáva istotu že všetky údaje o nás sú v správnych rukách. Čo je pre nás ešte popri dieťati dôležité je flexibilná online komunikácia ktorú nám pani Dikaczova ochotne ponúka. Aj keď sme sa ešte osobne nestretli, príjemná, láskavá a ochotná povaha na nás vykukuje aj cez obrazovku. Pani Dikaczovu odporúčame všetkými desiatimi. :)
Pani Lenka Dikaczová je absolútna profesionálka, ktorá nám ústretovo pomohla s vyriešením hypotéky i poistením domu. Dokonale sa vie zorientovať v každej aj neštandardnej situácií a veľmi rýchlo vie nájsť vhodné a funkčné riešenie. Všetko do podrobna vysvetlí a nasmeruje ďalšie kroky. Jej proaktívny, ale zároveň priateľský prístup ku klientom robí aj tak zdanlivo komplikované a stresové procesy príjemnejšími činnosťami. Ďakujeme za spoluprácu, vrelo odporúčam !!
Veľmi milá ústretová páni. Ďakujem veľmi pekne pre mňa bez starostí všetko vybavila za mňa som veľmi rada že sme sa našli..v spolupráci určite pokračujeme a odporúčam každému kto sa nevie sám v týchto veciach pohybovať... ešte raz ďakujem...
Pôžička vybavená rýchlo, efektívne a profesionálne.
Som nadmieru spokojný.Profesionalny ,flexibilný prístup.Proste nadštandardný prístup ..... Ďakujem
Pani Dikaczová je veľmi milá a zodpovedná. Odporúčila mi ju známa, ktorej zamietli všetky úvery na kúpu domu . Ona im podala pomocnú ruku a už bývajú. Nám veľmi pomohla s úverom a refinancovaním. Je s ňou pohotová komunikácia, podáva všetky informácie klientom,vybaví kompletne celú vec,za čo jej nesmierne ďakujem. Určite bude pokračovať s nami v našej ceste, vždy si na ňu spomenieme,ako nám pomohla aj keby bolo opäť niečo refinancovať/poistiť/vybaviť úver. Veľmi pekne ďakujeme ,odporúčame.
Prístup pani Dikaczovej sa mi páči a veľmi mi pomohla nie len pri výbere najvhodnejšej pôžičky, ale veľmi ochotne mi poradila aj s inými činnosťami ako sú poistky alebo dôchodok. Nielenže je odborníčka v tom čo robí, ale má naozaj ľudský prístup a veľkú ochotu pomôcť a poradiť. Takisto oceňujem trpezlivosť pri vysvetľovaní klientom ktorí v tomto naozaj "nie sú doma". Veľmi odporúčam jej služby.
Na pani Dikaczovú sme natrafili náhodou pri kúpe nášho bytu. Vynikajúco nám pomohla s vybavením hypotéky. Mala v zálohe hneď niekoľko riešení. Vždy nám veľmi dobre poradila, a čo naozaj oceňujem je jej výborná orientácia vo finančnom sektore a veľmi ochotný a ľudský prístup. Všetky riešenia na, ktorých sme sa dohodli boli z jej strany vybavené ihneď a podané v najkratších možných termínoch. Nikdy sa mi nestalo, že by nám nedvihla telefón, alebo sme na niečo museli čakať. Sama iniciatívne sa informovala a navrhovala ďalšie postupy a riešenia našich problémov. Veľmi dobre sa orientovala v súčasných trendoch. Je to naozaj veľmi dobrá odborníčka. Ak by sme mali príležitosť niekomu pani Dikaczovú odporučiť neváhali by sme ani minútu. Určite môžeme dnes povedať, že osloviť ju bolo to najlepšie rozhodnutie. Naša spolupráca bude určite pokračovať aj naďalej.
Ako freelencerka a živnostníčka na Slovensku, nemám veľké možnosti získania dostatočne vysokého dôchodku. Preto som veľmi rada, že som sa obrátila práve na Lenku, ktorá mi nastavila sporenie, taktiež poistenie a viem, že sa na ňu môžem kedykoľvek obrátiť s akoukoľvek požiadavkou ohľadne financií, aby som vedela, že o budúcnosť budem mať postaranú. Ďakujem krásne za pomoc.
So službami pani Dikaczovej som veľmi spokojná. Pomáhala mi s vybavovaním úveru v banke pri kúpe bytu, poradila a odporučila nové trendy v poistení, nasmerovala a vybavila mi nastavenie dôchodkového sporenia. Spoluprácu s ňou môžem určite odporučiť, všetko z jej strany bolo vždy vopred pripravené, profesionálne, zodpovedala mi všetky otázky a upozornila na veci, ktoré si laik nevšimne. Musím vyzdvihnúť aj jej promptné vybavovanie záležitostí ako aj ochotu online komunikácie počas obdobia najprísnejších opatrení. Určite sa na ňu opakovane obrátim, keď budem potrebovať pomôcť s finančnými investíciami. Radosť spolupracovať s profesionálom, ktorý je vždy dobre naladený.
S pani Ing. Lenkou Dikaczovou sme veľmi spokojný. Podala nám pomocnú ruku vtedy, keď sme mysleli, že už to nejde. Je veľmi pracovitá a profesionálna. Najviac nás prekvapil veľmi pozitívny prístup, rýchle jednanie, komunikácia. Je zodpovedná a cieľavedomá. Veľmi jej ďakujeme za pomoc. Odporúčame
Lenka, veľmi pekne ďakujeme za ľudský a profesionálny prístup pri vybavovaní hypotéky a poistenia.
S pani Ing. Lenkou Dikaczovou som veľmi spokojná. Podala mi pomocnú ruku. Je veľmi pracovitá a profesionálna. Odporúčam. Veľmi pekne ďakujem za ľudský a profesionálny prístup pri poradení výberu hypotéky.
Pani Dikaczová mi pomohla s vybavením hypotéky a zabezpečením úveru. Páči sa mi jej osobný a ľudský prístup, profesionalita a promptnosť pri vybavovaní hypotéky. Všetky otázky bez problémov zodpovedala a snažila sa nájsť to najlepšie riešenie. Pani Dikaczovú veľmi rád odporučím každému, kto bude mať záujem riešiť akékoľvek finančné služby.
Pani Lenka bola veľmi nápomocná a dobre informovaná, keď nám pomohla s kúpou nášho bytu. Bola naozaj trpezlivá s našimi mnohými otázkami a vždy sa snažila vysvetliť nám proces do najmenších detailov. Vždy nás informovala a nikdy sme nemali pocit, že sme zostali neinformovaní. Výborná skúsenosť a finančná gramotnosť, celkovo jej služby vrelo odporúčame.
P. Dikaczová mi riešila hypotéku na kúpu domu a musím povedať, že s jej prácou som bola nadmieru spokojná, nakoľko mi všetko podrobne vysvetlila, zariadila všetky potrebné formality v banke a bola vždy ochotná zodpovedať všetky moje otázky. Aj napriek menším komplikáciám s predajcom to hravo zvládla a vybavila všetko potrebné. Okrem hypotéky som s ňou riešila aj životné poistenie a verím, že to nebola naša posledná spolupráca. Určite ju neváhajte kontaktovať, pretože nejde len o profesionála vo svojom obore, ale aj o človeka s naozaj ľudským prístupom, čo je v tejto dobe skôr výnimočné.
Moja spolupráca s pani Dikaczovou začala, pri riešení hypotéky na bývanie. Vďaka veľkému prehľadu, bohatým skúsenostiam a dobrým radám je práca s pani Dikaczovou na nezaplatenie. Pomôže, vysvetlí a poradí vo všetkých oblastiach finančného sveta a ušetrí Vám veľa času. Preto sa na ňu po veľmi dobrej skúsenosti obraciam opakovane, či už s poistením, investovaním alebo len po radu. Ak teda hľadáte profesionálny, odborný a ľudský prístup, tak jednoznačne odporúčam pani Ing. Lenku Dikaczovú. Ďakujem.
Na spolupráci s p. Dikaczovou si cením vysokú profesionalitu, odbornosť, osobný a dynamický prístup. Sprostredkovanie úveru a poistných produktov prebehlo úspešne, za výhodných podmienok. Za všetko ďakujem, úprimne odporúčam.
Na vyriešenie hypotéky sme si s priateľkou vybrali p. Dikáczovú aj na základe dobrých referencií známych, ktorým tak isto pomáhala s hypotekárnym úverom. Môžem jednoznačne povedať, že absolútne neľutujeme. P. Dikáczová nám pomohla s celým procesom vybavenia úveru od výberu najlepšej možnej ponuky až po samotný podpis úveru v banke. Poradila pri výbere, zrozumiteľne vysvetlila akúkoľvek vec, ktorej sme v danej chvíli nerozumeli. Za nás maximálna spokojnosť, jednoznačne p. Dikáczovú odporúčam každému, kto plánuje riešiť nejaký úver.
S p. Dikaczovou som veľmi spokojná. Veľmi jasne vie vysvetliť všetky produkty a možnosti. Je veľmi ochotná, priateľská a má výborný prehľad.Riešili sme spolu hypotéku a poistenie. Ďakujem!
Dalo by sa povedat ze hypoteku sa nam podarilo ziskat len a len vdaka radam a pomoci pani Dikaczovej. Bez nej by sme to boli vzdali pri prvej prekazke. Planovali sme navrat zo zahranicia, odtial sme aj na dialku kupovali dom na Slovensku, a vybavovali vsetky nalezitosti, vsetko bolo pre nas nove. So vsetkym nam poradila, na vsetky otazky (a nebolo ich malo) trpezlivo odpovedala, a vdaka svojmu prehladu, vysokej kompetencii a profesionalite pre nas bola takym straznym anjelom na ceste domov. Boli sme nestandardny pripad z pohladu bank, no nevzdala to s nami a hladala rozne vychodiska az do konca, a jej neoblomnost sa vyplatila. Okrem hypoteky nam pomohla aj s poistenim domacnosti a poistenim auta. Pani Dikaczovu by som odporucila komukolvek bez vahania, spolahlivejsieho profesionala v tomto obore som naozaj este nestretla. Za vsetko este raz dakujeme!
Pani Ing.Lenku Dikaczovu som spoznala vďaka mojej sestre. Potrebovala som poradiť v oblasti poistenia a investicií. Svojim priateľským, nápomocným prístupom a perfektným prehľadom na finančnom trhu, ma utvrdila v tom že komunikujem s profesionálkou, na ktorú sa môžem vždy keď budem potrebovať , s dôverou obrátiť. Jej flexibilita a profesionalita nemá konkurenciu! Ešte raz veľká vďaka, rozhodne odporúčam!
Pri pani Dikaczovej sa mi paci silne pro-klientsky pristup a ochota pomoct aj nad ramec toho co je nutne. Riesili sme spolu financovanie bytu, pozemku ale aj zivotne poistenie a sporenie. Najvacsou pomocou pri rieseni tychto zalezitosti bolo pre mna usetrenie casu, kedze som nemusel studovat komplikovane procesy financnych institucii ale pani Dikaczova ich vyriesila za mna a zaroven mi vsetko strucne a pochopitelne vysvetlila, aby som bol v obraze a vedel co sa deje.
Pani Dikaczová mi pomohla s refinancovaním hypotéky, kde mi ukázala, že s hypotékou platím aj poistenie navyše, ktoré nepotrebujem, lebo som mal inú poistku. Takto sa mi znížili mesačné splátky nielen vďaka nižšiemu úroku, ale aj za zbytočné poistenie. Celkovo som nebol spokojný s komunikáciou v banke, kde som narazil na neochotné správanie a dokonca aj na nesprávne informácie. P. Dikaczová mi všetko vysvetlila a podporovala ma pri jednaní s bankou.
Najlepší poradca akého poznám. S manželom sme veľmi spokojní - s vybavením hypotéky, poistenia nehnuteľnosti. Lepšiu sme ani zohnať nemohli. Určite budeme naďalej využívať služby pani Lenky, je ústretová, rýchlo vybavené. Veľké ďakujeme. Odporúčame každému vaše služby.
S pani Dikaczovou som veľmi spokojná. Pomohla mi pri riešení hypotéky a odkomunikovala všetko potrebné s bankami. Ja som prišla už len na podpis. Po vybavení hypotéky pripravila aj zmluvy na kúpu bytu, obehala kataster. Okrem toho mi pomáha aj v sporení do cenných papierov. Určite sa s ňou budem radiť ohľadom financií aj v budúcnosti.
S pani Dikaczovou som riešila hypotekárny úver na kúpu bytu v Bratislave, životnú poistku, poistenie nehnuteľnosti a naposledy aj prestup do inej spoločnosti dôchodkového zabezpečenia. Spolupráca s ňou bola ústretová, dokáže ľudsky podporiť, vysvetliť a usmerniť. Všetky potrebné úkony pripraví za vás, ako aj prehľad podmienok viacerých bankových inštitúcii, či poisťovní. Každému, kto v živote rieši finančnú investíciu spoluprácu, s pani inžinierkou vrelo odporúčam.
Pani Ing. Dikaczovú som kontaktovala za účelom prehodnotenia mojich financií (dôchodkové sporenie, poistenie i investície) na základe odporúčania mojej známej. Pozitívne oceňujem prístup, a to nielen po profesijnej stránke, ale i osobnostnej. Záleží jej na klientovi a spolupráca nekončí len osobným stretnutím, či podpísaním konkrétnej zmluvy. So zanietením pristúpila aj k riešeniu problémových situácií, ktoré v procese nastali a vyriešila ich k mojej spokojnosti.
S pani Dikaczovou sme boli veľmi spokojní. Jej profesionalita nám pomohla v neľahkých finančných rozhodnutiach. Oceňujeme jej rozhľad na finančnom trhu a schopnosť kombinovať produkty na mieru, podľa potreby a situácie. Jej prístup bol vždy diskrétny a zároveň priateľský a chápavý.
S pani Dikaczovou som riešil vybavovanie hypotéky na moje prvé bývanie. Môžem ju len a len odporučiť či už po odbornej ale aj ľudskej stránke. Vždy mi vedela veľmi fundovane vysvetliť aké mám možnosti financovania, aké procesy nasledujú. Proaktívne komunikovala a vždy bola veľmi promptná, mohol som jej kľudne zavolať aj o 8 večer a riešili sme novovzniknuté problémy. Zároveň je úplne nezávislá a nie je naviazaná na nejakú banku alebo inštitúciu. Má prax s vyjednávaním s bankou, čo sa odrazilo aj na mojej úrokovej miere, ktorú som dostal k úveru. Ak budem do budúcnosti riešiť ďalšie úvery alebo svoje financie celkovo, určite sa na ňu obrátim. Perfektná spolupráca.
S pani Lenkou som nadmieru spokojná. Vrelo odporúčam. Už niekoľko rokov sme v kontakte, pomohla mi s hypotékou, radí mi v investovaní, keď sa objavuje nejaká príležitosť refinancovania hypotéky alebo investovania, hneď kontaktuje. Úžasný a ochotný prístup, dá sa prediskutovať otázky aj telefonicky, mailom a aj cez web call, co je v aktuálnej dobe veľmi dôležité. Ďakujem Lenka za Vašu prácu!
S Pani Dikaczovou spolupracujem už vyše roka. Pomohla mi s investovaním a s vybavením hypotéky. Našu spoluprácu doposiaľ hodnotím maximálne pozitívne. Ochotne a odborne vie poradiť, vysvetliť možnosti v danej situácii a nájsť optimálne riešenie pre klienta. Komunikácia s Pani Dikaczovou je jednoduchá a rýchla či už elektronicky alebo osobne. Odporúčam každému.
Spoluprácu s pani Ing. Dikaczovou môžem len odporučiť. Pomohla nám s vybavením úveru na byt a s nastavením životnej poistky. Komunikácia a služby sú profesionálnej úrovni a určite sa znova obrátime na ňu ak budeme potrebovať pomoc v oblasti finančných služieb.
Pani Dikaczová na mňa od prvého momentu pôsobila dôveryhodným dojmom. Všetko, na čom sme sa dohodli, platilo na 100 %. Pomohla mi s výberom najlepšieho variantu úveru, aj v prípade sporenia a nastavenia dlhodobého horizontu zhodnocovania mojich úspor. Pre mňa bolo veľmi pozitívnym zistením, že ani po uzavretí všetkých dohôd na mňa nezabudla, ale ponúka mi ďalšie nové možnosti aj systémy investovania a sporenia. Za mňa určite vysoká spokojnosť.
Pri pani Dikaczovej sa mi páči silne pro-klientský prístup a ochota pomôcť aj nad rámec toho, čo je nutné. Riešili sme spolu financovanie bytu, pozemku ale aj životné poistenie a sporenie. Najväčšou pomocou pri riešení týchto záležitostí bolo pre mňa ušetrenie času, keďže som nemusel študovať komplikované procesy finančných inštitúcií, ale pani Dikaczová ich vyriešila za mňa a zároveň mi všetko stručne a pochopiteľne vysvetlila, aby som bol v obraze a vedel co sa deje.
Pani Ing.Lenku Dikaczovú som spoznala vďaka mojej sestre. Potrebovala som poradiť v oblasti poistenia a investícií. Svojim priateľským, nápomocným prístupom a perfektným prehľadom na finančnom trhu, ma utvrdila v tom že komunikujem s profesionálkou, na ktorú sa môžem vždy keď budem potrebovať, s dôverou obrátiť. Jej flexibilita a profesionalita nemá konkurenciu! Ešte raz veľká vďaka, rozhodne odporúčam!
Dalo by sa povedať, že hypotéku sa nám podarilo získať len a len vďaka radám a pomoci pani Dikaczovej. Bez nej by sme to boli vzdali pri prvej prekážke. Plánovali sme návrat zo zahraničia, odtiaľ sme aj na diaľku kupovali dom na Slovensku a vybavovali všetky náležitosti, všetko bolo pre nás nové. So všetkým nám poradila, na všetky otázky (a nebolo ich málo) trpezlivo odpovedala, a vďaka svojmu prehľadu, vysokej kompetencii a profesionalite pre nás bola takým strážnym anjelom na ceste domov. Boli sme neštandardný prípad z pohľadu bank, no nevzdala to s nami a hľadala rôzne východiská až do konca, a jej neoblomnosť sa vyplatila. Okrem hypotéky nám pomohla aj s poistením domácnosti a poistením auta. Pani Dikaczovú by som odporučila komukoľvek bez váhania, spoľahlivejšieho profesionála v tomto obore som naozaj ešte nestretla. Za všetko ešte raz ďakujeme!
Spoluprácu s pani Ing. Dikaczovou môžem len odporučiť. Pomohla nám s vybavením úveru na byt a s nastavením životnej poistky. Komunikácia a služby sú profesionálnej úrovni a určite sa znova obrátime na ňu ak budeme potrebovať pomoc v oblasti finančných služieb.
S Pani Dikaczovou spolupracujem už vyše roka. Pomohla mi s investovaním a s vybavením hypotéky. Našu spoluprácu doposiaľ hodnotím maximálne pozitívne. Ochotne a odborne vie poradiť, vysvetliť možnosti v danej situácii a nájsť optimálne riešenie pre klienta. Komunikácia s Pani Dikaczovou je jednoduchá a rýchla či už elektronicky alebo osobne. Odporúčam každému.
S pani Lenkou som nadmieru spokojná. Vrelo odporúčam. Už niekoľko rokov sme v kontakte, pomohla mi s hypotékou, radí mi v investovaní, keď sa objavuje nejaká príležitosť refinancovania hypotéky alebo investovania, hneď kontaktuje. Úžasný a ochotný prístup, dá sa prediskutovať otázky aj telefonicky, mailom a aj cez web call, co je v aktuálnej dobe veľmi dôležité. Ďakujem Lenka za Vašu prácu!
S pani Dikaczovou som riešil vybavovanie hypotéky na moje prvé bývanie. Môžem ju len a len odporučiť či už po odbornej ale aj ľudskej stránke. Vždy mi vedela veľmi fundovane vysvetliť aké mám možnosti financovania, aké procesy nasledujú. Proaktívne komunikovala a vždy bola veľmi promptná, mohol som jej kľudne zavolať aj o 8 večer a riešili sme novovzniknuté problémy. Zároveň je úplne nezávislá a nie je naviazaná na nejakú banku alebo inštitúciu. Má prax s vyjednávaním s bankou, čo sa odrazilo aj na mojej úrokovej miere, ktorú som dostal k úveru. Ak budem do budúcnosti riešiť ďalšie úvery alebo svoje financie celkovo, určite sa na ňu obrátim. Perfektná spolupráca.
Najlepší poradca akého poznám. S manželom sme veľmi spokojní - s vybavením hypotéky, poistenia nehnuteľnosti. Lepšiu sme ani zohnať nemohli. Určite budeme naďalej využívať služby pani Lenky, je ústretová, rýchlo vybavené. Veľké ďakujeme. Odporúčame každému vaše služby.
S pani Dikaczovou sme boli veľmi spokojní. Jej profesionalita nám pomohla v neľahkých finančných rozhodnutiach. Oceňujeme jej rozhľad na finančnom trhu a schopnosť kombinovať produkty na mieru, podľa potreby a situácie. Jej prístup bol vždy diskrétny a zároveň priateľský a chápavý.
Pani Ing. Dikaczovú som kontaktovala za účelom prehodnotenia mojich financií (dôchodkové sporenie, poistenie i investície) na základe odporúčania mojej známej. Pozitívne oceňujem prístup, a to nielen po profesijnej stránke, ale i osobnostnej. Záleží jej na klientovi a spolupráca nekončí len osobným stretnutím, či podpísaním konkrétnej zmluvy. So zanietením pristúpila aj k riešeniu problémových situácií, ktoré v procese nastali a vyriešila ich k mojej spokojnosti.
S pani Dikaczovou som riešila hypotekárny úver na kúpu bytu v Bratislave, životnú poistku, poistenie nehnuteľnosti a naposledy aj prestup do inej spoločnosti dôchodkového zabezpečenia. Spolupráca s ňou bola ústretová, dokáže ľudsky podporiť, vysvetliť a usmerniť. Všetky potrebné úkony pripraví za vás, ako aj prehľad podmienok viacerých bankových inštitúcii, či poisťovní. Každému, kto v živote rieši finančnú investíciu spoluprácu, s pani inžinierkou vrelo odporúčam.
S pani Dikaczovou som veľmi spokojná. Pomohla mi pri riešení hypotéky a odkomunikovala všetko potrebné s bankami. Ja som prišla už len na podpis. Po vybavení hypotéky pripravila aj zmluvy na kúpu bytu, obehala kataster. Okrem toho mi pomáha aj v sporení do cenných papierov. Určite sa s ňou budem radiť ohľadom financií aj v budúcnosti.
Pani Dikaczová mi pomohla s refinancovaním hypotéky, kde mi ukázala, že s hypotékou platím aj poistenie navyše, ktoré nepotrebujem, lebo som mal inú poistku. Takto sa mi znížili mesačné splátky nielen vďaka nižšiemu úroku, ale aj za zbytočné poistenie. Celkovo som nebol spokojný s komunikáciou v banke, kde som narazil na neochotné správanie a dokonca aj na nesprávne informácie. P. Dikaczová mi všetko vysvetlila a podporovala ma pri jednaní s bankou.
Napriek tomu, že sama mám skúsenosti v oblasti finančných produktov, pani Dikaczová mi vždy dokázala pri spoločných stretnutiach poskytnúť množstvo cenných informácií. Vďaka jej odporúčaniam som značne ušetrila úpravou nastavení poistných zmlúv a zároveň máme riziká pokryté v ešte väčšej miere ako predtým. Pomohla nám aj pri riešení komplikovanejšej zmeny záložného objektu pri našej hypotéke. Oceňujem jej profesionalitu a fakt, že skutočne počúva svojho klienta a pri hľadaní riešení rešpektuje jeho priania a potreby.
Pani Dikaczová na mňa od prvého momentu pôsobila dôveryhodným dojmom. Všetko, na čom sme sa dohodli, platilo na 100 %. Pomohla mi s výberom najlepšieho variantu úveru, aj v prípade sporenia a nastavenia dlhodobého horizontu zhodnocovania mojich úspor. Pre mňa bolo veľmi pozitívnym zistením, že ani po uzavretí všetkých dohôd na mňa nezabudla, ale ponúka mi ďalšie nové možnosti aj systémy investovania a sporenia. Za mňa určite vysoká spokojnosť.

Potrebujete poradiť?
Vyplňte formulár, rada Vám pomôžem.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie