Spoluprácu s pani Ing. Dikaczovou môžem len odporučiť. Pomohla nám s vybavením úveru na byt a s nastavením životnej poistky. Komunikácia a služby sú profesionálnej úrovni a určite sa znova obrátime na ňu ak budeme potrebovať pomoc v oblasti finančných služieb.
S Pani Dikaczovou spolupracujem už vyše roka. Pomohla mi s investovaním a s vybavením hypotéky. Našu spoluprácu doposiaľ hodnotím maximálne pozitívne. Ochotne a odborne vie poradiť, vysvetliť možnosti v danej situácii a nájsť optimálne riešenie pre klienta. Komunikácia s Pani Dikaczovou je jednoduchá a rýchla či už elektronicky alebo osobne. Odporúčam každému.
S pani Lenkou som nadmieru spokojná. Vrelo odporúčam. Už niekoľko rokov sme v kontakte, pomohla mi s hypotékou, radí mi v investovaní, keď sa objavuje nejaká príležitosť refinancovania hypotéky alebo investovania, hneď kontaktuje. Úžasný a ochotný prístup, dá sa prediskutovať otázky aj telefonicky, mailom a aj cez web call, co je v aktuálnej dobe veľmi dôležité. Ďakujem Lenka za Vašu prácu!
S pani Dikaczovou som riešil vybavovanie hypotéky na moje prvé bývanie. Môžem ju len a len odporučiť či už po odbornej ale aj ľudskej stránke. Vždy mi vedela veľmi fundovane vysvetliť aké mám možnosti financovania, aké procesy nasledujú. Proaktívne komunikovala a vždy bola veľmi promptná, mohol som jej kľudne zavolať aj o 8 večer a riešili sme novovzniknuté problémy. Zároveň je úplne nezávislá a nie je naviazaná na nejakú banku alebo inštitúciu. Má prax s vyjednávaním s bankou, čo sa odrazilo aj na mojej úrokovej miere, ktorú som dostal k úveru. Ak budem do budúcnosti riešiť ďalšie úvery alebo svoje financie celkovo, určite sa na ňu obrátim. Perfektná spolupráca.
Najlepší poradca akého poznám. S manželom sme veľmi spokojní - s vybavením hypotéky, poistenia nehnuteľnosti. Lepšiu sme ani zohnať nemohli. Určite budeme naďalej využívať služby pani Lenky, je ústretová, rýchlo vybavené. Veľké ďakujeme. Odporúčame každému vaše služby.
S pani Dikaczovou sme boli veľmi spokojní. Jej profesionalita nám pomohla v neľahkých finančných rozhodnutiach. Oceňujeme jej rozhľad na finančnom trhu a schopnosť kombinovať produkty na mieru, podľa potreby a situácie. Jej prístup bol vždy diskrétny a zároveň priateľský a chápavý.
Pani Ing. Dikaczovú som kontaktovala za účelom prehodnotenia mojich financií (dôchodkové sporenie, poistenie i investície) na základe odporúčania mojej známej. Pozitívne oceňujem prístup, a to nielen po profesijnej stránke, ale i osobnostnej. Záleží jej na klientovi a spolupráca nekončí len osobným stretnutím, či podpísaním konkrétnej zmluvy. So zanietením pristúpila aj k riešeniu problémových situácií, ktoré v procese nastali a vyriešila ich k mojej spokojnosti.
S pani Dikaczovou som riešila hypotekárny úver na kúpu bytu v Bratislave, životnú poistku, poistenie nehnuteľnosti a naposledy aj prestup do inej spoločnosti dôchodkového zabezpečenia. Spolupráca s ňou bola ústretová, dokáže ľudsky podporiť, vysvetliť a usmerniť. Všetky potrebné úkony pripraví za vás, ako aj prehľad podmienok viacerých bankových inštitúcii, či poisťovní. Každému, kto v živote rieši finančnú investíciu spoluprácu, s pani inžinierkou vrelo odporúčam.
S pani Dikaczovou som veľmi spokojná. Pomohla mi pri riešení hypotéky a odkomunikovala všetko potrebné s bankami. Ja som prišla už len na podpis. Po vybavení hypotéky pripravila aj zmluvy na kúpu bytu, obehala kataster. Okrem toho mi pomáha aj v sporení do cenných papierov. Určite sa s ňou budem radiť ohľadom financií aj v budúcnosti.
Pani Dikaczová mi pomohla s refinancovaním hypotéky, kde mi ukázala, že s hypotékou platím aj poistenie navyše, ktoré nepotrebujem, lebo som mal inú poistku. Takto sa mi znížili mesačné splátky nielen vďaka nižšiemu úroku, ale aj za zbytočné poistenie. Celkovo som nebol spokojný s komunikáciou v banke, kde som narazil na neochotné správanie a dokonca aj na nesprávne informácie. P. Dikaczová mi všetko vysvetlila a podporovala ma pri jednaní s bankou.
Napriek tomu, že sama mám skúsenosti v oblasti finančných produktov, pani Dikaczová mi vždy dokázala pri spoločných stretnutiach poskytnúť množstvo cenných informácií. Vďaka jej odporúčaniam som značne ušetrila úpravou nastavení poistných zmlúv a zároveň máme riziká pokryté v ešte väčšej miere ako predtým. Pomohla nám aj pri riešení komplikovanejšej zmeny záložného objektu pri našej hypotéke. Oceňujem jej profesionalitu a fakt, že skutočne počúva svojho klienta a pri hľadaní riešení rešpektuje jeho priania a potreby.
Pani Dikaczová na mňa od prvého momentu pôsobila dôveryhodným dojmom. Všetko, na čom sme sa dohodli, platilo na 100 %. Pomohla mi s výberom najlepšieho variantu úveru, aj v prípade sporenia a nastavenia dlhodobého horizontu zhodnocovania mojich úspor. Pre mňa bolo veľmi pozitívnym zistením, že ani po uzavretí všetkých dohôd na mňa nezabudla, ale ponúka mi ďalšie nové možnosti aj systémy investovania a sporenia. Za mňa určite vysoká spokojnosť.

Potrebujete poradiť?
Vyplňte formulár, rada Vám pomôžem.